💰SUPER PROPAGACE💰 až -50% sleva
Přidávání produktů, které se vám líbí a které si chcete koupit později.
001A-BLUE T BOWL
001A-BLUE T BOWL
001A-BLUE T BOWL
001A-BLUE T BOWL
001A-BLUE T BOWL
001A-BLUE T BOWL

001A-BLUE T BOWL

199,00 Kč
/ ks. hrubý
royalfashion club: 199 bod.
Velikost
Produkt není k dispozici
Produkt není k dispozici
365 dny pro snadný návrat
Bezpečné nakupování
Po zakoupení obdržíte 199 bod.
Zvýrazněné parametryPodrobnosti o produktuZárukaPopis produktuVideoKe staženíZobrazení produktuDotaz na výrobekZ našeho bloguOtázky
  • Velká plážová osuška z hladké a na dotek příjemné měkké tkaniny. Výrobek má rozměry 70 cm x 140 cm - je velmi lehký a zdobí ho módní vzor. Skvěle se hodí na dovolenou!!! UPOZORNĚNÍ: Přesnost měření (+/-) 1 cm.

Poznámka:

.

Vrácené zboží musí mít původně připevněné všechny trvalé značky, zejména nepoškozené štítky a visačky, kterými prodávající zboží opatřil, a musí být v původním neporušeném obalu, pokud byl takový obal poskytnut.

POZORNOST! Výrobky mohou mít minimální zbytky z výroby, tj. Stopy lepidla, nití nebo jiné. Výše uvedené nedostatky nejsou předmětem reklamace.

Vrácený výrobek musí mít všechna původní trvalá označení, zejména nepoškozené štítky a visačky, kterými prodávající zboží opatřil, a musí být v původním neporušeném obalu, pokud byl takový obal poskytnut.

Zákazníci, kteří nám důvěřují
4.9 /5
BarvaModrá
Symbol
001A-RECZNIK BLUE T
Kód výrobce
70x1405905350342082
BarvaModrá
Složení
Polyester 100%
Rozměry
70 cm x 140 cm
Výška balení v centimetrech
1
Délka balení v centimetrech
35
Šířka obalu v centimetrech
25
Napište svůj názor
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní obrázek produktu:
Potřebujete pomoc? Máte dotazy?Položte svůj dotaz a my vám okamžitě odpovíme a zveřejníme nejzajímavější otázky a odpovědi pro ostatní..
Dotaz na výrobek
Pokud vám výše uvedený popis nestačí, zašlete nám prosím svůj dotaz k tomuto produktu. Pokusíme se vám co nejdříve odpovědět. Údaje se zpracovávají v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Jeho odesláním přijímáte jeho ustanovení..
pixel